Od piątku do niedzieli w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach rozgrywany będzie finałowy turniej Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii wiekowej do lat 13.

Do prestiżowej rywalizacji, która zapowiada się bardzo ciekawie, przystąpi aż 16 drużyn z całej Polski. W tej mocno obsadzonej stawce rolę gospodarza pełnić będą młodzi zawodnicy GLKS Wilkowice, którzy mają apetyty, aby skorzystać z owego atutu. W grupie zmierzą się kolejno z: Akademią ŁKS Łódź (piątek 17 grudnia, godzina 13.50), Klubem Piłkarskim Piła (sobota 18 grudnia, godz. 9.20) oraz GKS-em Futsal Nowiny (sobota 18 grudnia, godz. 16.00). Jeśli zajmą jedno z dwóch premiowanych awansem miejsc, to w niedzielę zaprezentują się w batalii o medale w fazie pucharowej MMP U-13.

Dodać warto, że tytułu w hali w Wilkowicach w tej kategorii wiekowej bronić będą zawodnicy BTS Rekord Bielsko-Biała. Turniej odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym.


Dzień I, PIĄTEK – 17.12.2021 r. TRANSMISJA

Mecz nr 1 godzina 13-00 A2-A3
GKS Futsal Nowiny - Klub Piłkarski Piła

Mecz nr 2 godzina 13-50 A1-A4
GLKS Wilkowice - Akademia ŁKS Łódź

Mecz nr 3 godzina 14-40 B2-B3
Okocimski Brzesko - Zdrowie Garwolin

Mecz nr 4 godzina 15-30 B1-B4
Rekord Bielsko-Biała - AS Stomil Olsztyn

Mecz nr 5 godzina 16-20 C2-C3
KP Polonia Leszno - GKS SMS Futsal Tychy

Mecz nr 6 godzina 17-10 C1-C4
Constract Lubawa - AP Kowale

Mecz nr 7 godzina 18-00 D2-D3
Red Dragons Pniewy - APPN Stal Mielec

Mecz nr 8 godzina 18-50 D1-D4
Hurtap Łęczyca - Rekord II Bielsko-Biała


Dzień II, SOBOTA – 18.12.2021 r. TRANSMISJA


Mecz nr 9 godzina 08-30 A2-A4
GKS Futsal Nowiny - Akademia ŁKS Łódź

Mecz nr 10 godzina 09-20 A1-A3
GLKS Wilkowice - Klub Piłkarski Piła

Mecz nr 11 godzina 10-10 B2-B4
Okocimski Brzesko - AS Stomil Olsztyn

Mecz nr 12 godzina 11-00 B1-B3
Rekord Bielsko-Biała - Zdrowie Garwolin

Mecz nr 13 godzina 11-50 C2-C4
KP Polonia Leszno - AP Kowale

Mecz nr 14 godzina 12-40 C1-C3
Constract Lubawa - GKS SMS Futsal Tychy

Mecz nr 15 godzina 13-30 D2-D4
Red Dragons Pniewy - Rekord II Bielsko-Biała

Mecz nr 16 godzina 14-20 D1-D3
Hurtap Łęczyca - APPN Stal Mielec


Dzień II, SOBOTA – 18.12.2021 r.


Mecz nr 17 godzina 15-10 A3-A4
Klub Piłkarski Piła - Akademia ŁKS Łódź

Mecz nr 18 godzina 16-00 A1-A2
GLKS Wilkowice - GKS Futsal Nowiny

Mecz nr 19 godzina 16-50 B3-B4
Zdrowie Garwolin - AS Stomil Olsztyn

Mecz nr 20 godzina 17-40 B1-B2
Rekord Bielsko-Biała - Okocimski Brzesko

Mecz nr 21 godzina 18-30 C3-C4
GKS SMS Futsal Tychy - AP Kowale

Mecz nr 22 godzina 19-20 C1-C2
Constract Lubawa - KP Polonia Leszno

Mecz nr 23 godzina 20-10 D3-D4
APPN Stal Mielec - Rekord II Bielsko-Biała

Mecz nr 24 godzina 21-00 D1-D2
Hurtap Łęczyca - Red Dragons Pniewy


Dzień III, NIEDZIELA – 19.12.2021 r. TRANSMISJA


Mecz nr 25 ¼ finału godzina 09-00 1A-2B

Mecz nr 26 ¼ finału godzina 10-00 1C-2D

Mecz nr 27 ¼ finału godzina 11-00 2A-1B

Mecz nr 28 ¼ finału godzina 12-00 2C-1D

Mecz nr 29 ½ finału godzina 13-00 25-26

Mecz nr 30 ½ finału godzina 14-00 27-28

Mecz nr 31 o 3. miejsce godzina 15-00

Mecz nr 32 finał godzina 16-00