Poniżej informacja dla wszystkich zawodników już zapisanych do udziału w wydarzeniu "Magurka Uphill 2021" oraz tych potencjalnie zainteresowanych.

Dostajemy sygnały, że niektórzy z Was nie otrzymali zwrotnego e-maila z linkiem do płatności. Prosimy, aby sprawdzić folder spam, ponieważ takie wiadomości generują się automatycznie po przejściu procedury zapisów i tam też mogły się znaleźć.

Przypominamy, że zapisy odbywają się wyłącznie przez Internet do 10 czerwca do godz 12:00. Nie będzie możliwości zapisania się w dniu zawodów. Mamy zarazem nadzieję, że wpisowe w wysokości 30 zł nie zrujnuje waszych budżetów, za to nam w jakimś stopniu zrekompensuje koszty imprezy.

Biuro zawodów otwarte będzie od godz. 8:30 w ośrodku Wilczysko przy ul. Harcerskiej – w biurze obowiązują maseczki. Nad ośrodkiem znajduje się parking na około 60 samochodów. Jeżeli ktoś się nie zmieści, blisko 30 miejsc dostępnych będzie przy szkole podstawowej oraz GOSiR Wilkowice na ul. Szkolnej.

Punktualnie o godz. 10:00 start pierwszego zawodnika z Wilczyska, kolejni ruszą na trasę w 10-sekundowych odstępach. Prosimy uważać podczas rozgrzewki i samych zawodów, droga nie będzie zamknięta, więc mogą się pojawić pojedyncze samochody. Trasa będzie oznaczona taśmami oraz tabliczkami kierunkowymi, w szczególnych miejscach obstawią ją niezawodni strażacy z OSP.

Po ściganiu wszystkich zawodników zapraszamy jak zwykle do naszego bufetu na grochówkę oraz zimne napoje do wyboru.

Trasa? Jeszcze nie ujawniamy, bo... trwają negocjacje, aby nie kopiować już "objechanych" odcinków w latach ubiegłych. Pewne jest, że łatwo nie będzie.

Po roku przymusowej przerwy bardzo miło będzie znowu Was gościć!